Pasaport Kabı

Pasaport Kabı Çeşitleri

Pasaport Kabı tam olarak 1997 yılında Dünya Reklam tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihlerde yakın çevresine hizmet veren Ruhsat Kabı günümüzde Türkiye’nin 81 iline ve tüm Avrupa ülkeleri ve şehirlerine hizmet sağlamaktadır.  Gelecek yıllar için hedeflerini daha üst sıralara koyan Ruhsat Kabı hizmetlerini tüm Dünya ülkelerine taşımayı planlamıştır. Temel esasları doğrultusunda hızla büyüyüp gelişmekte olan Ruhsat Kabı önümüzdeki yıllar içinde dünyanın 1. Numarası olmayı hedeflemektedir.

pasaport kabıPasaport Kabı; promosyon ürünler üretmektedir ve bu ürünleri tanıtım ve reklam amacıyla kullanmak üzere müşterilerine sunmaktadır. Basım teknikleri ve malzeme kalitesi göre sınıflandırarak ürün gamında yüzü aşkın ürün bulunmaktadır. Tüm ürünlerini TSE Standartlarına uygun 1. Kalite malzemeden üretmektedir. Ruhsat kabı, pasaport kılıfı, pasaport kabı, aile cüzdanı kılıfı, av teskeresi kılıfı, bagaj etiketi vb. gibi ürün gamına sahip olan Pasaport kabı ; anahtarlık, kartlık ve kartvizitlik, uyarı etiketi gibi ürünleri de ürün gamında bulundurur.

Pasaport kılıfı; ürünlerini bütçenize uygun olarak ve basım tekniklerine göre sınıflandırır. Örnek olarak bir Pasaport kabı kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bu çeşitler :

  • Hakiki deri Pasaport kabı
  • Lüx suni deri ruhsat kabı
  • Suni deri ruhsat kabı
  • Standart baskılı ruhsat kabı
  • Desenli baskılı ruhsat kabı
  • Pvc ofset baskılı ruhsat kabı
  • Çıtçıtlı ruhsat kabı

Pasaport Kılıflar

Olmak üzere tüm ürünlerimiz bu şekilde basım tekniklerine ve malzemelerine göre kendi içlerinde sınıflandırılabilir. Bu size daha fazla model sunma ve bütçenize uygun fiyat aralığını yakalama gibi imkanlar sağlamaktadır.

Ruhsat Kabı şirketlerin reklam ve tanıtım amacıyla kullandığı ürünleri bireysel müşterilerine koruma amacıyla kullanmayı tavsiye eder. Örneğin ; Bir otomotiv şirketiniz var. Sizden araç alan veya araç kiralayan müşterilerinize ince bir jest olarak üzerinde sizin logonuz ve sloganınız olan bir ruhsat kabı hediye edebilirsiniz. Bu hem sizin reklamınızı yapmanızı sağlayacak hem de müşterinizin kendini değerli ve özel hissetmesine neden olacaktır. Sonuç olarak müşteri memnuniyetinizi arttıracaksınız ve buda size olumlu sonuç olarak geri dönecektir. Ayrı zamanda gittikleri yerde sizin reklamınızı yapmış olacak ve buda sizi diğer rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacaktır.

Sizde hemen bir ruhsat kabı sipariş etmek için www.pasaportkilifi.net adresinden bize ulaşabilir, info@pasaportkilifi.net adresinden mail atabilir ve 0(212) 462 70 44 numaralı telefon adresimizden bize sipariş verebilirsiniz.